محل تبلیغات شما
اسطوره .
.
.
.
یه نفر : . اگه مغولستانی هم بودی به چنگیز خان افتخار می کردی ؟!
من : قابل مقایسه نیست . 
_ چرا نیست ؟ دقیقا یکیه
من : از روی نا آگاهی این حرفو می زنید !
_ نکن این کارو آقا .
افلاطون : مردان جنگی رابطه ی دوستانه ای با رهبران خود داشتند و از این رو خود را در هنگام خطر داوطلبانه معرفی می کردند ( پیوست + مقایسه کنید )
سکوت ، افسوس ، | خنده |

امروزه بسیاری از کشور های جهان بر طبل تو خالی می کوبند و بر آنچه هرگز نداشته اند فخر می فروشند ، از کاه کوه می سازند و برای هر سنت و آیین و میراث کوچکشان داعیه ی جهانی شدن دارند ، دریغ که در اینجا بسیاری از سنت ها به فراموشی می گراید و دردناک آنکه گاه ارزش ها و میراث های معاصر و دیر تر از سر نادانی ، لجاجت یا رسالتی که عده ای دارند در مقابل یکدیگر قرار می گیرد .
تحریم ها و دشمنی های کشور های دیگر کم است که خودمان هم به جان خودمان افتاده ایم ، راه غلط را پیش گرفته ایم تا سازمان های به اصطلاح جهانی میراث خودمان را بر سرمان بکوبند . چپ و راست حقوق بشر می شنویم ، حال اینکه حقوق بشر چیست را خدا می داند ، چرا ؟! چون کم کاری از من است ، کم کاری از توست ، غافلیم از اینکه ریشه ی این حقوق بشری که می گویند در تاریخ ما خوابیده است ، احترام به حقوق ملل سنت 2500 ساله ی ایرانی ست .
همین که کسی هم این حرف ها را بگوید به چشم طرد و لعن می نگریم و هزاران لقب و تهمت به او می بندیم .
نخیر ! من فقط یک مسلمانم ، من فقط یک ایرانیم
" ما نسل مطالبه گریم "
این حرف ها را در حالی می زنیم که سینمای هالیوود با ساخت فیلم سیصد 2 دوباره یک آه و دریغ بر دل دوستداران فرهنگ ایران نهاد ، در این میان هم سمت و سو گیری های عده ای بسیار جالب است ، در خیابان ها شعار مرگ بر آمریکا می دهند اما در رفتار ؟ همسو با هالیوود . !! ذهن های بیمار و وطن فروشی كه به اسطوره های ملی انگ ِ فاسد بودن می زنند و با گسترش تفكر بیمار خود باعث به راه افتادن جنبش های ضد میهنی می شوند ، نمونه ی این افراد مثل نویسنده ی وبلاگ ِ " Anty Cyrus "
اینجاست که " شهدا شرمنده ایم " معنا می گیرد !
شاید وقت آن رسیده که دست از دفاع برداریم ، هر کسی همان باشد که واقعا هست ، ما می دانیم واقعا که هستیم منتها .

بوی باران تازه می آید

من فقط یک ایرانیم

خوبی های دنیا از تو شروع می شوند !

، ,های ,ها ,ی ,؟ ,حقوق ,من فقط ,فقط یک ,است ، ,می گیرد ,ها را

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

teosigtosccon Jerry's style pretoutvolwa smitadevpon Ignacio's life اداره کتابخانه های گناوه meretdico چینی نازک تنهایی من roquangianon htenatbape